Whatsapp İletişim Hattımız
0538 418 2546
ONLINE DERSLER

Hakkımızda

Başarılı nesiller yetişmesine katkı sağlıyoruz.

about-1
about-2
about-3
about-4

Başarılı nesiller yetişmesine katkı sağlıyoruz.

YKSDİL AKIN NEDİR ?

Bir Akın Dil Markası olan www.yksdilakin.com 2020 yılında  eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır. Lisede dil alanını seçen 11.sınıf ve 12.sınıf öğrencilere destek olmanın yanısıra mezun veya halihazırda bir yükek öğrenim programında kayıtlı olan ve dil alanından sınava hazırlanmak isteyen herkes için eğitimler vermektedir.

odak-noktamiz

ODAK NOKTAMIZ

yksdilakin.com ailesi olarak; öğrencilerimiz üzerinde bire bir ilgi, rehberlik takip ve düzenli çalışma desteğini sağlayarak; öğrenmeye açık, yenilikçi, araştıran ve sorgulayan, akılcı, problem çözme becerisi gelişmiş, işbirlikçi, eleştirel düşünebilen, öz değerlendirme yapabilen, milli değerlerini benimseyen, başarılı öğrenciler yetiştirmeyi ve bu misyon ile öğretmen, öğretim görevlisi, çevirmen, mütercim-tercüman, turist rehberi, editör, vb olarak hem özel sektörde hem  kamuda görev yapacak bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

odak-noktamiz

VİZYON MİSYON

Vizyonumuz;  Türkiye’de uzaktan dil öğretimi ve ÖSYM tarafından hazırlanan dil sınavlarına uzaktan eğitim yoluyla hazırlık konusunda ülkemizde en başarılı çevrimiçi (online) dil platformu olmaktır.

Misyonumuz; Deneyimli yazar, öğretmen, danışman, rehberlik ve idari  kadromuz ile yabancı dil öğreniminde ve yabancı dil sınavlarında başarılı, özgüveni yüksek,  ve mutlu nesiller yetişmesine katkı sağlamak.

Ekibin Parçası Ol

Türkiye‘nin en önemli online eğitim kurumunda hızla büyüyen ekibimize katılarak kariyerinde farklı bir sayfa açabilirsin.

Kariyer Sayfası
about-vector-image
*Lüfen geçerli bir isim giriniz.
*Lüfen geçerli bir soyad giriniz.
*Lüfen geçerli bir telefonn numarası giriniz.
*Lüfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.
*Lüfen seçim yapınız.
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim